Photography

Anastasiya I. Kostyuk

February 2, 1935 ~ November 9, 2021 (age 86) 86 Years Old
Obituary Image

Anastasiya Kostyuk Obituary

Анатасія Іванівна Костюк народилася 2 люного 1935 року в сімї Івана та Тетяни Тивонюк в селі Ванжулів Лановецького району Тернопільської області.  Вона була першою дочкою в сім’ї, і батько назвав її Аністасією в честь своєї рідної сестри, але від самого народження кликав Надею. І так на протязі всього свого життя вона називалася Надя. Пізніше народилася дочка Ганна.

Батьки були добропорядними православної віри людьми, добрими господарями, мали чимало землі, худобу, велику пасіку, робітників. З приходом Радянської влади всю землю в полі відібрали для колгоспу.

Коли Євангельська вістка завітала в село, то першою до Господа прийшла мама Наді Тетяна, батько був не проти, та смерть підкосила його, і тому він не встиг стати в християнські ряди. Це були воєнні часи, самий важкий час для сім’ї, коли мама Наді залишилася вдовою, а двоє дочок сиротами. Але Бог був з ними і оберігав їх.

Навчаючись у школі, Надя була відмінницею, мала математичні здібності, але не мала можливості навіть закінчити середню школу, тому що вимушена була працювати, допомагаючи мамі і сестрі.

З малих літ Надя любила Господа, разом з мамою, сестрою і тьотьою ходили в зібрання. Коли підросла, співала в хорі в ведучих сопрано. А коли виповнилося 18 років, то вступила в завіт з Богом. Згодом Бог хрестив її Святим Духом.

1 травня 1955 року Надія одружилася з Федором Костюком, з яким прожила у щасливому шлюбі 65 років і 8 місяців. Господь подарував їм двох дочок, Галину та Неонілу. З 1960 року сім’я проживала в Ланівцях.

Надя дуже любила свою сім’ю, була доброю мамою, дружиною, господинею, а саме головне – була справжньою християнкою. На той час була місіонеркою для сусідів, свідчила про Христа та на роботі, де працювала помічником лаборанта на цукровому заводі.

На її долю випало чимало випробувань. В ті атеїстичні часи чоловік Федір Дем’янович був рукопокладений на дияконське, а потім і на пасторське служіння. Надія Іванівна знала, що може чекати її чоловіка та сім’ю, так як не один раз його викликали в КГБ, штрафували, проводили обшуки, погрожували ув’язненням, але Бог завжди заступався та проводив їх через різні випробування та труднощі.

Коли прийшла довгоочікувана свобода для християн, з ініціативи Федора Дем’яновича розпочалося будівництво молитовного будинку в Ланівцях. Активну участь у цій побудові приймала і Надія Іванівна приготуванням смачних обідів для працюючих. Живучи в містечку Ланівці, подружжя Костюків мали гарний новий будинок, навколо хати охайний город, садок та квітник з пахучими квітами. Надія Іванівна та Федір Дем’янович були гостинними людьми, часто в їхній дім приходили на бесіду не тільки брати з місцевої церкви, але й гості з обласної братерської ради.

Надія своєю привітною посмішкою, теплим словом, щирістю надихала оточуючих добротою, миром, і любов’ю. А як ніжно, по материнськи, любила своїх трьох онуків, душі в них не чаяла!

Емігрувавши в 1998 році в Америку, Надія з чоловіком Федором були членами Першої Української П’ятидесятницької церкви в місті Рентоні з 1999 року до останніх днів свого життя, ніколи не пропускали зібрань.

Вони були дуже щасливі народженню чотирьох правнуків, завжди їх благословляли. Разом з тим фінансово підтримували бідних та хворих людей в Україні, своїх односельчан, ніколи не забували родину та Ланівецьку церкву ХВЄ.

Після смерті дорогого чоловіка Надія все більше і більше відчувала втрату здоров’я, особливо слабнуло серце.

9 листопада 2021 року о 8 годині 30 хвилин ранку зупинилося серце Надії Іванівни, Бог забрав її в свої небесні оселі.

Надія Іванівна залишила у глибокому смутку дочку Галину з зятем Богданом, дочку Неонілу, трьох онуків, чотирьох правнуків, велику родину, церкву.

Світла і добра пам’ять про Вас, найдорожчу, таку милу і найдобрішу, рідну і люблячу маму, бабусю, прабабусю, родичку залишиться в наших серцях.

До зустрічі в небі!

«Я змагався добрим змагом, свій біг закінчив, віру зберіг. Наостанку мені призначається вінок праведности, якого мені того дня дасть Господь, Суддя праведний; і не тільки мені, але й усім, хто прихід Його полюбив»

2-ге Тим 4:7-8.

To send flowers to the family or plant a tree in memory of Anastasiya I. Kostyuk, please visit our floral store.

Friends and family have shared their relationship to show their support.
How do you know Anastasiya I. Kostyuk?
We are sorry for your loss.
Help others honor Anastasiya's memory.
Email
Print
Copy

Services

Visitation
Monday
November 22, 2021

6:00 PM to 6:55 PM
Church of Grace
221 Hardie Ave NW
Renton, WA 98057

Funeral Service
Monday
November 22, 2021

7:00 PM
Church of Grace
221 Hardie Ave NW
Renton, WA 98057

Graveside Service
Tuesday
November 23, 2021

10:00 AM
Greenwood Memorial Park
350 Monroe Ave. NE
Renton, WA 98056

SHARE OBITUARY

© 2024 Personal Alternative Funeral Services. All Rights Reserved. Funeral Home website by CFS & TA | Terms of Use | Privacy Policy | Accessibility