Photography

Anatoliy G. Koshilevskiy

April 7, 1968 ~ August 15, 2021 (age 53)

Obituary

7 квітня 1968 року в місті Тернополі, в сім’ї Ганни та Григорія Кошильовских народився єдиний і дуже любимий син Толік. З раннього дитинства Толік багато часу проводив з бабусею, яка йому читала Біблію, співала псалми і готувала смачненькі страви. Хлопчик ріс жвавий і допитливий. Батьки вкладали в єдиного сина всю свою любов і доброту.

За часів Радянської влади, коли християнство переслідувалося, ще маленьким хлопчиною, Толік часто ходив з татом на служіння і похорони, де чув батьківські настанови і Слово Боже. Батько шукав будь-яку можливість проповідувати і завжди брав з собою сина.

Підростаючи, Толік з іншими дітьми відвідував християнські гуртки, де він придбав багато друзів і зростав духовно. По закінченню школи та професійного училища був прзваний до арміі. Під час служби в армії Толік в тяжкому стані потрапив у військовий госпіталь, де була зроблена операція та переливання крові.

Повернувшись додому, Толік відвідував Церкву, що по вулиці Квітова,19, де в 1988 році склав Заповіт з Господом через Святе водне Хрещення. 16 липня 1989 року Анатолій Кошильовський і Надія Костюк поєднали свої долі. Невдовзі в них народилися два сини, Сергій та Олександр.

В 1998 році сім’я імігрувала до Америки. Толік та Надя навчалися в коледжі, а бабуся з дідусем допомагали глядіти онуків.  По зкінченні коледжу батьки пішли на роботу, і розпочалося буденне життя. Анатолій працював водієм великого трака. В 2000 році на медичному огляді виявили, шо у Анатолія вірусний гепатит ”С”, який, швидше за все, був занесений під час переливання крові.  На той час продуктивного лікування цієї хвороби не було.

Молодий  чоловік, в турботі про сім’ю, не звертав уваги на хворобу, а тішився життям і дітьми,  що підростали. А хвороба тихенько прогресувала. Життя збігало, підросли сини, знайшли свої долі та подружилися. Анатолій дуже любив дітей та їхніх дружин. Працював і допомагав дітям, допоки мав сили. А як не зміг працювати, то підтримував добрим словом. Назважаючи на тяжктй стан здоров’я, Толік кожного року відвідував свою маму, яка проживає в Україні. Під час чергової поїздки до України його стан значно погіршився, важка хвороба та тривалий переліт зробили свою справу. 15 серпня 2021 року, на 54 році життя перестало битися його серце.

Анатолій Кошильовський залишив у глибокому смутку дружину Надю,  синів Сергія з дружиною Голиною та Сашу з дружиною Вікторією, свою маму та всю велику родину.

To send flowers to the family or plant a tree in memory of Anatoliy G. Koshilevskiy, please visit our floral store.


Services

Visitation
Sunday
September 5, 2021

2:00 PM to 2:55 PM
Church of Grace
221 Hardie Ave NW
Renton, WA 98057

Funeral Service
Sunday
September 5, 2021

3:00 PM
Church of Grace
221 Hardie Ave NW
Renton, WA 98057

Burial
Wednesday
September 8, 2021

11:00 AM
Hilcrest Burial Park
1005 Reiten Rd.
Kent, WA 98030

© 2022 Personal Alternative Funeral Services. All Rights Reserved. Funeral Home website by CFS & TA | Terms of Use | Privacy Policy | Accessibility