Photography

Fedir D. Kostyuk

June 25, 1925 ~ February 18, 2021 (age 95)

Obituary

Федір Дем'янович Костюк народився 25 грудня 1925 року в сім'ї Дем'яна і Марії Костюк в с. Огризківці, Тернопільської області. Він був четвертим в багатодітній християнській сім'ї. Дітей було девять. Сім'я була дружня і працьовита. З малих літ Федя допомагав по господарству. В школу пішов при польській владі, а закінчив при радянській.

26 березня 1944 року був мобілізований в армію. Федір служив знаменоносцем в 164 стрілковому полку 33 дивізії. Федір пройшов війну з міста Тарту Естонія аж до Берліна.

З самого дитинства Федір був глибоко віруючим. Він любив читати Євангелію, з якою ніколи не розлучався, від початку війни і до її закінчення. Федір постійно молився: Боже, Ти бачиш, що я не хочу приймати участь у цій війні, збережи мене від кровопролиття, збережи моє життя (адже на кожному кроці фронту шугала смерть) і, коли не загину, все своє життя присвячу Тобі. Його молитва була почута. В кровопролитних боях Другої Світової Господні очі були на ньому, а Його руки оберігали молодого Федора. Божі чудеса супроводжували його і зміцняли віру в Бога. Закінчив війну з медалями і орденами від влади і з чудним збереженням від Бога.

Після закінчення війни служба в Німеччині продовжува-лась до 1950 року. В червні був демобілізований з армії, а вже 12 липня Федір вступив в завіт з Господом через святе водне хрещення.

В 1955 році Федір одружується з Надією Тивонюк. Незабаром народжуються 2 дочки: Галина і Неля. В 1958 році Федір був хрещений Духом Святим. Молодий, обдарований проповідник ревно трудеться на ниві Господній. І в 1970 році був рукоположений на диякона, з правом вести служіння.

Працюючи на заводі майстром по наладці інструментів, піддавався сильним переслідуванням від влади. Не раз

викликали в КГБ, штрафували і робили обшуки. Але мудрість Господня почивала на ньому, і йому було дане слово сильне і вагоме. Церква була не зареєстрована, і всі сили КГБ були направлені на знищення Федора. Йому загрожувала в'язниця, але Божа рука використовувала совєтські нагороди проти совєтської власті. Дійсно шляхи Господні неісповідимі! Багато пройшов Федір Дем'янович, та його віра тільки зміцнялася і крепла.

Богобійний, чесний і справедливий воїн Ісуса Христа в 1986 році був рукоположений на пастора Ланівецької церкви Християн Віри Євангельської.

З розвалом Союза прийшла довгоочікувана свобода. Використовуючи можливість, Федір виступає ініціатором побудови молитовного будинку в м. Ланівці. Всі члени церкви дружно його підтримують. Будівництво почалося в 1990 році, а в 1992 було перше служіння.

В 1998 році, маючи виклик від рідної сестри Наді, вирішує емігрувати в США. А в 1999 разом з дружиною стають членами Першої Української Пятидесятницької Церкви.

18 лютого 2021 року зупинилося сердце Федора Дем'яновича. Бог забрав його в свої оселі. Невтомний працівник на ниві Божій, людина доброго серця і бездоганної репутації, останеться в пам'яті всіх, хто його знав.

Залишив у смутку дружину Надю, дочок Галину і Неонілу, зятя Богдана, 3-х внуків, 4-х правнуків, велику родину.

Люблячий турботливий чоловік, добрий батько і дідусь залишиться для нас всіх світлим прикладом, достойним наслідування.

Свій біг закінчив, віру зберіг. Наостанку мені призначається вінок праведності, якого мені того дня дасть

Господь, Суддя праведний; і не тільки мені, але й усім,хто прихід Його полюбив. 2 Tum 4:7-8.

To send flowers to the family or plant a tree in memory of Fedir D. Kostyuk, please visit our floral store.

Memorial Tree
A Memorial Tree was planted for Fedir

We are deeply sorry for your loss - the staff at Personal Alternative Funeral Services

Join in honoring their life - plant a memorial tree


Services

Visitation
Wednesday
March 10, 2021

6:00 PM to 6:55 PM
First Ukrainian Pentecostal Church
3811 NE 21st St.
Renton, WA 98056

Funeral Service
Wednesday
March 10, 2021

7:00 PM
First Ukrainian Pentecostal Church
3811 NE 21st St.
Renton, WA 98056

Graveside Service
Thursday
March 11, 2021

12:00 PM
Greenwood Memorial Park
350 Monroe Ave. NE
Renton, WA 98056

© 2022 Personal Alternative Funeral Services. All Rights Reserved. Funeral Home website by CFS & TA | Terms of Use | Privacy Policy | Accessibility